Mani Mağaza Kurulum Hizmetleri

  ManiPOS MAGAZA KURULUM HIZMETLERI kökleri 2004 yılına dayanan, daha önce birçok küçük işletmeden edinilen tecrübe ile kurulmuş geniş kapsamlı faaliyet yürütebilen bir kuruluştur.

  Kurulum sürecimizi misyon ve vizyonumuzu geleceğe dair faaliyetkar düşüncelerimizi tetikleyen en büyük unsur , piyasa şartlarında birçok tedarikçi ve tüketici arasında oluşan haksız kazanc ve kayıpları ortadan kaldırmak ve en önemlisi güven ortamı oluşturmak olmuştur.

  ManiPOS biigisayar ve barkod sistemleri  ile işletmelerin sistem ihtiyaçlarını kendi marka ürünleriyle karşılamakta ManiRAF  üretici olarak ihtiyaç duyulan tüm raf ekipmanlarıyla satış yapmakta ManiSOGUTMA ile de Soğutma dolapları ve soğuk hava depoları kurmakta

  Diğer yandan uzun yıllar perakende yazılım ve donanım sektöründe hizmet vermiş olmamız sebebiyle MAGAZA KURULUM HIZMETLERI'nde bir tedarikçinin kazanacagı kazancı,Total projeden kazanarak toplu iş teslimlerinde işletmelerede destek olmaktadır.

  Ayrıca kurumsal danışmanlık hizmetleriyle Marka oluşumu Amblem Logo Tasarımı web hizmetleri gibi bir çok alanda müşterilerine Kendi Özdeğerlerinden Değer katmaktadır.


                                                                                                                                                                                                   Mani Hizmet Dünyası 

                                                                                                                                                                                             Mağaza Kurulum Hizmetleri


Vizyonumuz

DÜRÜSTLÜK GÜVEN

Misyonumuz

GÜVEN DÜRÜSTLÜK

About Us
whatsapp